22 615 52 40 biuro@akcja-empatia.pl

Festiwal Empatia w Działaniu to cykliczne wydarzenie organizowane przez Jacka Jakubowskiego w ramach Akcji Empatia. To doskonała okazja do spotkania się z ludźmi świadomymi, którzy tak jak Ty, chcą tworzyć lepsze miejsca pracy, wydajniejsze firmy, przyjazne urzędy, mądre szkoły i uczelnie. Tak jak Ty, chcą budować przestrzeń zrozumienia i dialogu, razem tworzyć w empatii i współodczuwaniu. Tu znajdziesz społeczność, inspiracje, wiedzę i doświadczenie, jakiego potrzebujesz, by tworzyć lepszy świat wokół siebie.

 

Kolejny festiwal wystartuje już 16.10.2023. Hasło przewodnie – DIALOG MIĘDZYPOKOLENIOWY.

 

 

 

Wystartujemy w poniedziałek 16.10.23 r. i aż do 20.10.23 jesteśmy obecni w różnych inicjatywach lokalnych i  odbywających się spotkaniach online. Spotkanie Koalicjantów w Warszawie natomiast zaplanowaliśmy na 21-22.10.23 r.

W tym roku na Festiwalu będzie dużo młodzieży. Będą reprezentanci NGO, szkół, biznesu, instytucji publicznych,  większość z nich pokaże swoje dokonania w budowaniu dialogu międzypokoleniowego. Śledźcie harmonogram wydarzeń na naszym funpage, stronie Fundacji TROP i stronach Akcji Empatia (https://fundacjatrop.pl/pl/, https://www.facebook.com/akcja.empatia). 

 

CHCESZ SIĘ WŁĄCZYĆ ?Napisz na adres email fundacji biuro@fundacjatrop.pl – jeśli masz jakiś pomysł na organizację wydarzenia w twoim mieści lub w formie online w ramach festiwalu.

 

NASZYM MARZENIEM JEST BY FESTIWAL TRWAŁ CAŁY ROK! Jak? Chcemy by VI FESTIWALU EMPATIA W DZIŁANIU miał konkretny owoc. Naszym celem jest uruchomienie Młodzieżowej Szkoły Liderów Empatii. Będzie ona realizować założenia festiwalu i manifest empatyczny przez cały rok! Bardzo będzie dla Nas dużo znaczyć jak wesprzecie nasz pomysł. Założyliśmy specjalnie na ten cel dedykowany Patronite. Klinki w link i dowiedz się więcej⬇

Poniżej możesz zobaczyć relację z Festiwali, które odbyły się w ostatnich latach.

2022

2021

2020

2019

2018