22 615 52 40 biuro@akcja-empatia.pl

Akcja-empatia jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia systemu wsparcia dla osób, które w różnych sektorach biznesu, edukacji, życia społecznego uruchamiają procesy rozwoju. Osoby takie po pierwsze budują sieci społeczne, zespoły, organizacje, czyli chcąc nie chcąc są ekspertami od empatycznej współpracy. A po drugie same potrzebują wsparcia, wymiany doświadczeń, głębszego zrozumienia procesów, które uruchamiają.

Ta grupa powstała po to, żeby stworzyć dla Was wirtualną przestrzeń do dzielenia się wiedzą, informowania się o wydarzeniach organizowanych przez nas i przez Was, wymieniania się pomysłami, a także inicjowania różnych projektów i przedsięwzięć.

Dlaczego warto dołączyć do Grupy?

Będziesz na bieżąco:

• Będziesz widział wszystkie nasze wydarzenia, najnowsze informacje o Festiwalu, oraz informacje o tym co się dzieje w Klubie, twojej uwadze nie umkną też artykuły i nowinki naukowe
• Zobaczysz wydarzenia innych członków grupy, które mogą Cię zainteresować

Będziesz mógł:
• Aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na różne tematy, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem
• Informować innych członków grupy o tym, co robisz i zapraszać na empatyczne wydarzenia organizowane przez Ciebie
• „Networkingować”, czyli swobodnie znajdować ludzi podobnych do Ciebie, pisać, czy umawiać się na spotkania

Grupa jest także jednym ze sposobów przygotowywania następnych Festiwali Empatii w Działaniu, wspieraniu tych, którzy od lat już działają jak i tych, którzy chcą działać.