22 615 52 40 biuro@akcja-empatia.pl

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie KLUBU EMPATIA W DZIAŁANIU w najbliższy poniedziałek 14.10.2019 r. o godz. 17.00 do FORTU SOKOLNICKIEGO ul. Czarneckiego 51.

Spotkanie zaczniemy od INSPIRATORIUM, na którym zajmiemy się różnymi uwarunkowaniami procesu wprowadzania WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA EMPATII do firm, organizacji, szkół i społeczności. Przyjrzymy się różnego mechanizmom obronnym i skutecznym metodom inicjowania rozwoju.

Częścią INSPIRATORIUM będzie krótka praca w oparciu o TRUE (Trening Rozwoju Uważności Empatycznej).

INSPIRATORIUM wraz z TRUE zajmie nam czas w godzinach 17.00 – 20.00.

O 20.00 zapraszamy na POSIADY (górale tak nazywają towarzyskie spotkania), albo jak kto woli nowocześniej, na NETWORKING. Posiedzimy sobie w kawiarni, może pośpiewamy, może potańczymy, ale na pewno stworzymy sobie przestrzeń do empatycznych rozmów.

UWAGA – zachęcamy do przyniesienia czegoś pysznego do jedzenia (sałatki?, ciasta? pasty?). Zgłaszajcie to do Patrycji Lenartt, żebyśmy wiedzieli, co nas czeka. My ze swej strony kupimy coś do przegryzienia. Osoby, które nic nie przyniosą będą mogły się zrzucić co łaska.

I jeszcze jedno.

Na razie rozkręcamy KLUB, co wcale nie jest prostą sprawą. Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności – musimy wiedzieć ile mniej więcej będzie osób.