22 615 52 40 biuro@akcja-empatia.pl

Festiwal Empatia w Działaniu dotarł do Gliwic, a dokładnie do Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Możemy Więcej prowadzonej przez Annę Lewicką (https://www.facebook.com/PoradniaTerapeutycznaMozemyWiecej)

W ramach tego święta dzień przed oficjalnym otwarciem Festiwalu Empatia w Działaniu odbędzie się dwugodzinny warsztat: Jakim jesteś kolorem? Odkoduj swoją osobowość

Niezwykłe spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji Możemy Więcej w Gliwicach, już w czwartek, 29 września od 18.00 do 20.00.

To spotkanie podczas, którego zaczniesz komunikować się w bardziej świadomy i efektywny sposób.

Zwykle komunikacji poświęcamy sporo wysiłku, ale nie zawsze udaje nam się osiągnąć porozumienie, co rodzi frustrację i poczucie straconego czasu.
Jedną z przyczyn nieefektywnej komunikacji jest niedopasowanie stylu komunikacyjnego do typu osobowości rozmówcy. Podczas warsztatu dowiesz się czym jest osobowość i jak ją poznać, by świadomie pracować na swoich mocnych stronach a dzięki temu lepiej budować dobre relacje i osiągnąć spełnienie zarówno prywatne jak i zawodowe.
Pomogę Tobie wypełnić test na określenie cech osobowości abyś mógł / mogła zajrzeć w głąb siebie.
Psychologowie wyróżniają cztery typy osobowości i nigdy nie jesteśmy właścicielem tylko jednej z nich. Jesteśmy ich kombinacją. Dlatego tak ważne jest, by wiedzieć jakie potrzeby i motywacje nami i innymi „rządzą”, by zacząć komunikować się najlepiej jak to możliwe.

 

 

Żyjemy w świecie zwanym ZMIANĄ i dlatego uważamy, że właśnie teraz spotkania nastawione na rozwój, poznanie siebie i poświęcone refleksji nad rozumieniem innych to najlepszy moment.

 

Zapraszam serdecznie, Ewa Stępniewicz

Zapisz się już dziś: 501401300 lub 578 009 995, 577 004 188

Liczba miejsc: ograniczona, dlatego koniecznie zadzwoń i zapisz się na listę uczestników

 

Prowadząca warsztat to Ewa Stępniewicz, coach, trener komunikacji oraz certyfikowany konsultant Extended Disc. Autorka wielu artykułów na temat komunikacji.
Prawie 20 lat pracowała jako dziennikarz, wydawca i prezenter telewizyjny. Autorka filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu programów telewizyjnych. Napisała książkę „Podwodna Polska” (pod nazwiskiem Żerdzińska). Jest dyplomowanym scenariuszopisarzem, po Wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera. Ukończyła renomowaną szkołę coachingu w Grupie TROP w Warszawie. Aktualnie rozwija pasję do swojej pracy w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu studiując psychologię oraz na Wyższej Szkole Humanitas na kierunku HR Business Partner. Rozpoczęła naukę w Śląskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Wspiera firmy i instytucje w rozwoju kompetencji związanych z komunikacją (wystąpienia publiczne, autoprezentacja, tworzenie i budowa marki i wizerunku, obsługa klienta, sprzedaż, budowanie zespołu oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej).
Prowadzi coachingi indywidualne oraz grupowe podczas których pomaga zwiększać efektywność zarówno osobistą jak i biznesową.

Ewa Stępniewicz
VIS Media Ewa Stępniewicz
NIP 639-100-06-67
ul. Dolnych Wałów 13a/4, 44-100 Gliwice,
tel: +48 501 401 300
e-mail: estepniewicz@vis-media.pl
www.vis-media.pl